Wszystkie kanały masz w zasięgu ręki. Oferujemy dostęp do ponad 245, w tym ponad 107 w jakości HD. Kanały podzielone są na pakiety wśród których każdy odnajdzie coś dla siebie: rozrywka, informacje, sport, filmy i seriale, programy dla dzieci, nauka, podróże, muzyka.


Jedno gniazdko bez anten
Najwyższa jakość obrazu
Najbogatszy wybór kanałów


Tuż przed przerwą świąteczną oddaliśmy w ręce abonentów Telewizji Światłowodowej dodatkowe możliwości. Od teraz dostępne jest tworzenie listy kanałów ulubionych, a także korzystanie z nowych aplikacji.

  • tworzenie listy kanałów ulubionych wraz z ekranem pomocy
  • aplikacje interaktywne (gry)

Stworzenie listy naszych ulubionych kanałów jest bardzo proste – wystarczy użyć przycisku “gwiazdki” na pilocie, kanał automatycznie zostanie dodany do ulubionych. Listy (wszystkie kanały <-> kanały ulubione) możemy przełączać między sobą za pomocą zielonego przycisku. Dodatkowo – jeżeli będzie nam potrzebna pomoc – możemy ją wywołać poprzez wybranie niebieskiego przycisku na pilocie. Dekoder został także rozwinięty o nowe aplikacje: wszyscy abonenci Telewizji Światłowodowej otrzymali dostęp do gier, które są widoczne z poziomu ekranu startowego.

lista kanałów ulubionych

Dostęp do nagrywania uzyskują już teraz wszyscy użytkownicy posiadający dekoder eBOX M15 i Z123. Dzięki nowej funkcjonalności możliwe stało się nagrywanie bieżącej audycji oraz planowanie nagrań z poziomu przewodnika po programach. Funkcja pauzowania i start over (pozwala obejrzeć trwającą już audycję od momentu jej rozpoczęcia).

nowe funkcje dekodera eBox M15